NEJVĚTŠÍ A NEJDRSNĚJŠÍ ATV NA SVĚTĚ

Předefinovali jsme segment ATV v každém ohledu - agresivní 55" šasi podtrhuje výkonnost a stabilitu; 27" pneumatiky Duro® Powergrip dopřejí řidiči maximální přilnavost a ovladatelnost; a díky ohromující hodnotě zdvihu podvozku 14" budete dominovat i tomu nejnepokojnějšímu terénu.

NE VYZTUŽENÉ... ALE PŘEPRACOVANÉ

Pro dominanci v jakémkoliv terénu nestačí jen syrový výkon, ale potřebujete také stroj výjimečně pevný a rozhodný za všech podmínek. Celý podvozek Scrambler® XP 1000 S byl vyvinut tak, aby fungoval v souladu s vysokými výkonnostními atributy, které dodává. Tento robustní design jsme pak osadili odolnými komponenty, které vám dávají sebevědomí při tvrdší práci, razantnější jízdě a v pohybu v tom nejtěžším terénu Matky přírody.

SVĚT ČEKÁ, AŽ HO DOBYDETE

V reálném světě není úspěch měřen křivkou. Tady, kde terén neodpouští, nikdo nedostane volný průchod a chyby nejsou připuštěny. Zcela nový Scrambler® XP 1000 S je navržen k úspěchu tam, kde ostatní ještě nevkročili. Již z výroby vyzbrojen arzenálem dosud nevídaných výkonnostních prvků, předefinuje schopnosti ve všech směrech s takovou výslednou úrovní důvěry ve stroj, se kterou jste se u ATV ještě nesetkali.

VĚTŠÍ ZDVIH, LEPŠÍ OVLADATELNOST

Zažijte na vlastní kůži nový pocit zjízdy a ovladatelnosti, které předčí Vaše očekávání. Zcela nový model Scrambler® XP 1000 S s celou řadou technických prvenství včetně nového systému podvozku s vysokým zdvihem, díky kterému doslova rozdrtí terén s naprostou lehkostí a v pohodlí, s dokonalou ovladatelností a dosud

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ STROJE

Interakci jezdce a stroje byla dána nejvyšší priorita jejímž výsledkem je zcela nový Scrambler® XP 1000 S s prostorem pro jezdce, se kterým se okamžitě sžije v jedno, přičemž není nijak dotčena výkonnost stroje, sahající až na samou hranu segmentu.
Typ motoru
ProStar 4taktní SOHC dvouválec
Objem válců
952 cm3
Palivový systém
electronické vstřikování paliva
Převodovka / koncový pohon
automatická PVT P/R/N/L/H; hřídel
Typy jízdních režimů
on-demand true AWD/2WD
Chlazení
kapalinou
Přední náprava
dvojité a-ramena se zdvihem 29 cm
Zadní náprava
dvojité a-ramena se zdvihem 33.5 cm
Přední / zadní brzdy
4 hydraulické diskové ovládané páčkou na řídítkách, zadní část lze ovládat zvlášť pedálem
Parkovací brzda
mód P na řadící páce / zajištění páčky na řídítkách
Přední pneumatiky
27 x 9-12
Zadní pneumatiky
27 x 9-12
Ráfky
12" lité hliníkové
Kapacita předního / zadního nosiče nebo úložiště
11kg / 23kg
Objem palivové nádrže
19.9 L
Světlá výška
30.5 cm
Celkové rozměry vozidla (D x Š x V)
226.1 x 142.7 x 143.4 cm
Rozvor kol
145.8 cm
Teoretická suchá hmotnost
417 kg
Systém uchycení nákladu
Lock & Ride
Maximální zatížení tažného zařízení v tahu
830 kg
Tažné zařízení / typ
standardní koule ECE R55 (varianta vozidla T)
Přístroje
4" LCD displej s Bluetooth, rychloměr, počítadlo kilometrů, denní počet kilometrů,  otáčkoměr, ukazatel teploty chladicí kapaliny, hodiny, motohodiny, ukazatel řazení, palivoměr, signalizace přehřátí, signalizace stavu baterie, ukazatel servisního intervalu, ukazatel jízdního režimu, DC zásuvka
Varianty
Tractor
 
 
*parametry se mohou lišit v závislosti na homologaci i stupni výbavy
 
                             cena od 16.699 EUR bez DPH