Skůtry

V roce 1994 byla v bavorském Weidenu založena firma MSA Motor Sport Accessoires GmbH a hned od počátku byla stanovena jasná vize: "Zaujmout vedoucí postavení na německém trhu v importu vysoce kvalitních motorových jednostopých vozidel". Firma MSA GmbH představila pro začátek první trojici skútrů tchajwanského výrobce KYMCO. Během krátké doby se sortiment značky KYMCO rozšířil o klasické motocykly, další modely skútrů a čtyřkolky. Mezitím se firma MSA GmbH stala generálním importérem značky KYMCO pro německý trh, jejíž program nyní čítá více než 30 modelů různých skútrů o objemu 50ccm až 550 ccm kompletní flotilu sportovních a pracovních čtyřkolek v objemových třídách od 50ccm do 700ccm.

Kvalita made in Taiwan

Již více než 50 let vyrábí KYMCO skútry a čtyřkolky a patří neodmyslitelně k největším a nejdůležitějším výrobcům na světě. Je jedno, zda sportovní, elegantní, komfortní nebo všestranné, KYMCO nabízí každému odpovídající vozidlo dle potřeby. Díky skvělému zpracování a vysoké spolehlivosti se KYMCO již v minulých letech v Evropě etablovalo jako kvalitní značka. V každém vozidle se kromě velké porce vášně skrývá také dlouholetá zkušenost vývojářů, inženýrů, techniků a designérů. Se svým rozsáhlým sortimentem vozidel KYMCO ukazuje, že dokáže vytušit sny svých zákazníků. Je jenom logickým vyústěním, že tato vozidla vyhrávají čtenářské ankety, dosahují skvělých výsledků v testech a jsou vždy na předních pozicích ve statistikách prodejů.

Prvotřídní servis pro Váš skútr & Co.

Již více než dvě desetiletí na německém a od roku 2005 na českém trhu se coby výhradní dovozce staráme o to, aby tento příběh pokračoval dál. Nabízíme Vám v České republice širokou paletu KYMCO modelů. Vybíráte-li podle vzhledu či obsahu peněženky, máme zde pro každého z Vás jistě to pravé a je jedno, zda si přejete skútr od 50 ccm až po 550ccm, čtyřkolku nebo malý motocykl - naším heslem je "The way you like it" každému to pravé dle vkusu a peněženky. Díky vynikající spolupráci s našimi více než 60ti autorizovanými prodejci v České republice Vám můžeme i po prodeji vozidla slíbit maximální radost z Vašeho nákupu. Na značku KYMCO se můžete vždy spolehnout, a to díky prvotřídní logistice v zásobování náhradními díly a v neposlední řadě angažovanými, kompetentními a skvěle školenými prodejci.

Přejeme Vám hodně potěšení z Vašeho vozidla značky KYMCO.